אודות

כיום חברתנו כיפוף אייל בע"מ מייבאת ומשווקת מוצרים רבים בתחום המתכת.
המשמעות היא שאנחנו מבינים במתכת, בפתרונות לענף המתכת.
אנחנו יודעים איך לעבוד. אנחנו יודעים מה לעשות. אם יש לך בעיה – אנחנו כנראה יודעים איך לפתור אותה.
כיום, יש מספר דברים שאנחנו נהנים במיוחד לעשות.
אנחנו אוהבים לדוגמה, את תחום שיווק הברזל ומוצריו. אנחנו פשוט מבינים בברזל, יודעים את האיכות שלו – ולהפיץ אותה בהתאם למי שבאמת רוצה ברזל כמו שאנחנו יודעים להציע.
כמו גם – פחים. זה העניין שלנו. כיפופי פחים – זה פשוט חלק מהמקצוע.
וכמובן – חיתוך מתכות. לא סתם אנחנו מציעים פתרונות לענף המתכת, הרי.
ובנוסף, למי מאיתנו שמכיר את הלינגו המקצועי – אנחנו נהנים להציע גם ניקוב C.N.C.. פשוט חלק מטווח הדברים, הרחב, לדעתנו, שאנחנו יכולים להציע באיכות גבוהה – מתוך ניסיון עתיק שנים, ומגוון פתרונות שלמדנו עם השנים.
והאם יש לאותו בעל מקצוע ניסיון מספק בפתרונות לענף המתכת? כמה שנים הוא במקצוע? כמה ניסיון הוא כבר צבר? האם הוא יכול להתאים לנו פתרונות שבאמת מתאימים לנו?

וכמה שנים זה נחשב מספיק ניסיון? 5? 10? 20?
מה לגבי 25?

אם 25 שנות ניסיון זה מספק עבור בעלי המקצוע שנבחר, כשזה נוגע לפתרונות בענף המתכת –
אז אנחנו כיפוף אייל, נעים להכיר.
קמנו בשנת 1995. ויש לנו 25 שנות ניסיון.

יתרונות

מחירי שוק תחרותיים​

ייתכן שלקוחות מגיעים אלינו בזכות הניסיון המגוון שלנו, והשם שיש לנו בתחום - ועם זאת. יש דבר אחד שטרם ציינו. מחירים. המחירים שלנו שונים קצת מן המקובל בתחום, לדעתנו. הסיבה לכך היא שאנחנו יודעים כמה דברים אמורים לעלות - ואנחנו משתדלים לתת אותם במחיר בהם הם אמורים לעלות. ולכן המחירים שאנחנו מציעים עבור שירותינו ומוצרינו הם למעשה מחירי שוק תחרותיים - זו לפחות הכוונה שלנו.

איכות

אנחנו כמובן לא רק בעסקי המחיר. כי מעבר למחירי שוק תחרותיים - אנחנו גם משתדלים להציע מוצרים באיכות הגבוהה ביותר. למעשה, כל מוצר שלנו יוצא לשילוח רק תחת תו תקן. המשמעות היא שהמוצרים שלנו הם תחת איכות תקינה בלבד, לא פחות יותר - אם כי כמובן בשאיפה ליותר מזה.

שירות​

אך מה לגבי שירות? ובכן, האם שירות זו אספקה מהירה? האם שירות זה היכולת לבחור מתוך מלאי מוצרים מגוון? האם שירות זו היכולת לקבל מאיתנו הובלה להזמנה שלך? האם שירות זו היכולת לקבלן מאיתנו ייעוץ, המתבסס על ניסיון של כ-25 שנה? או עצם זה שאנחנו משתדלים להתחשב בזמן שלך ולתת ללקוחות שלנו מה שהם צריכים בטווח הזמן הממוקד ביותר שאנחנו יכולים?

מוניטין מען 25 שנה