אספקה טכנית

באופן כללי, אפשר לחלק בגדול את האספקה הטכנית, שאנו מציעים – למספר תחומים, הנוגעים למעשה לטמבוריה שלנו (שהיא חנות לכלי עבודה):
ברגים, אלקטרודות, דיסקים, מכשירים חשמליים, דבקים, ביגוד לעובדים, כלי עבודה, מכשירי מדידה, רתכות, מברגות, צבע

אלו הן הקטגוריות של המוצרים שאנחנו מציעים מתוך הטמבוריה שלנו, שזה מעט כמו חנות כלי עבודה בתוך אייל כיפוף – כאמצעי לתת פתרון לשלל גווני האספקה הטכנית שקהל לקוחותינו יכול לרצות לרכוש מאיתנו.

לעתים, כשעולה שאלה, מתוך הארגון ומצד הלקוחות, או מכל מקום – עם אילו מותגים אנו עובדים? אנחנו יודעים לענות שיש בעיקר 3 שמות מוכרים שאנחנו נהנים לשווק ולמכור מוצרים שלהם בטמבוריה הכללית של אייל כיפוף.

שמות המותג שאנחנו נוטים להציע הם: מקיטה, בוש, מילווקי

אנחנו מאוד גאים לשווק מוצרים של ה חברות הללו – ומקווים שהם מספקים את מידת האיכות שלקוחותינו מבקשים לעצמם בבואם להתעניין באספקה הטכנית שאנחנו מציעים.

חברת אייל כיפוף עוסקת בענף פתרונות המתכת מזה 25 שנה – ועוסקת בין השאר גם בשיווק מוצרי ברזל. המדור של אספקה טכנית יכול להיחשב כמקטע בתוך הפעילויות שאנחנו עושים בארץ לטובת הלקוחות שלנו והצרכים הטכנים בענף המתכת והברזלים שהם אולי מחפשים. מתוך הניסיון שלנו בעבודה עם לקוחות והצרכים שהם אולי הביעו בפנינו – ראינו לנכון לצייד את הטמבוריה שלנו במוצרים שנרשמו במעלה העמוד. אנחנו מעריכים את קהל לקוחותינו ושמחים שהם בוחרים להתעניין בשירותים ובמוצרים שאנו מציעים. אנחנו מברכים על שיתופי פעולה פורים אלו ומעודדים אותך ליצור עימנו קשר בהמשך – במידה ותתעניין בייעוץ מאיתנו (25 שנות ניסיון), או מתוך עניין לבצע הזמנה כלשהי. תודה