מחסן ברזל

מחסן הברזל שלנו מספר על רשימת המוצרים שאנחנו מחזיקים אצלנו. עקב כך שיש לנו עניין בשיווק מוצרי ברזל רבים, וגם שירותי מתכת שאנחנו למעשה מציעים – אנחנו בהחלט מחזיקים מחסן של מוצרי ברזל ממנו ניתן לרכוש מוצרים שונים.

אנחנו מייצרים לדוגמה מוצר שנקרא סבכות, והוא מתאים לרצפה תעשייתית ולחצר אנגלית. סבכות אלו, לרצפה תעשייתית ולחצי אנגלית, הן למעשה מדרסים שטוחים. המדרסים השטוחים האלה מיוצרים מחומר הנקרא, כמובן, ברזל – והמאפיין שאנחנו רוצים לציין כזאן, שהברזל, ממנו המדרשים השטוחים מיוצרים – הוא למעשה ברזל שטוח מגולוון בחום.

מעבר לכך, מתוך המוצרים השונים שניתן למצוא במחסן הברזל שלנו – אפשר לראות אנחנו מציעים ומאפשרים מציאה של מה שנקרא – פרופיל מברזל. פרופילים מברזל אלו, מגיעים באיכות גבוהה, ועם זאת במידות שונות. אנחנו מצרפים כאן עמוד – המכיל טבלה שיכולה לספק מידע לגבי המידות השונות בהן ניתן לקבל את הפרופילים מברזל, הללו.

הפרופילים מברזל (האיכותיים) שלנו, ניתנים לצפייה על פי מידות עובי. מידות עובי אלו ניתנות במידות של מ"מ. לעיון נעים של לקוחותינו.

בנוסף דבר נוסף שיש לנו עניין להציע במחסן הברזל שלנו – הוא מוצר נוסף שיש לנו עניין לציין שבמקרה זה הוא מוגש ללקוח ב-2 אפשרויות של חומרים.

המוצר המדובר הוא צינורות חלולים. הצינורות החלולים האלה – שלקהל לקוחותינו יש עבורם מספיק שימושים – מגיע בשני סוגי חומרים:
צינורות חלולים מברזל מגולוון
צינורות חלולים מברזל שחור

ובכך אנחנו חשים שאנחנו למעשה מרחיבים את הבחירה והאפשרויות עבור קהל לקוחותינו – לפחות כשזה מגיע לעניין של צינורות חלולים מברזל – שאפשר למצוא להם שימוש בקלות, כשזה נוגע לפתרונות בענף – כפי שאנחנו בוודאי יודעים, לאחר כ-25 שנות ניסיון – ולכן מעוניינים להציע את הפתרונות המדויקים ביותר שאנחנו מבינים לנכון שקהל לקוחותינו יכול להיות מעוניין בהם.

כמובן שהצינורות החלולים מברזל – אלו העשויים מברזל מגולוון ואלו העשויים מברזל שחור – זמינים במידות עובי שונות, גם כן במידות מ"מ – וישנה טבלה או מסמך דומה שיפרט את המידעים בנידון.

פרופילים וצינורות ברזל

פחים חלקים ומחוררים

ברזל שטוח

איסכוריות ומוצרי חיפוי

רשתות בניין ורשתות גידור

תעלות מתכת

סבכות מתכת

ברזל מקצועי

ברזל - עגולים ומרובעים מלאים

ברזל זווית

פנלים מבודדים

מוצרי מפלסטיק לחיפוי וגידור